MiX Telematics to wiodący światowy dostawca usług zarządzania flotą, bezpieczeństwa kierowców i monitorowania pojazdów.

O nas ue

B2b Screens

Oferowane przez nas produkty i usługi pozwalają klientom biznesowym aktywnie zarządzać swoimi mobilnymi zasobami – samochodami ciężarowymi i autobusami, pojazdami dostawczymi, osobowymi, naczepowymi, itd.

W każdej chwili dbamy o bezpieczeństwo naszych klientów, ograniczamy ryzyko, zwiększamy zyskowność lub zmniejszamy negatywny wpływ pojazdów na środowisko.

MiX Telematics oferuje rozwiązania w postaci oprogramowania jako usługi (SaaS) dla klientów w ponad 120 krajach. Wspólnie z nami sukces odniosło ponad 130 partnerów i dziesiątki tysięcy klientów.

Założona w 1996 r. roku spółka MiX Telematics ma oddziały w RPA, Wielkiej Brytanii, USA, Ugandzie, Brazylii, Australii i ZEA. Akcje spółki są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Johannesburgu (JSE: MIX) i na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (NYSE: MIXT).

Kontakt


Nasze biura?

Państwa uwagi i spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne, dlatego zachęcamy do podzielenia się nimi. Prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższego formularza albo ewentualnie jednego z naszych biur w Państwa okolicy.Zaakceptuj naszą Warunki i zasady ?